23 вересня 2020, 11:39

13,5 тис боржників з виплати аліментів залучені до суспільно-корисних робіт

Прес-служба Міністерства юстиції України

Органи ДВС Міністерства юстиції склали більше 50 тис протоколів щодо фізичних осіб, які заборгували з виплатою аліментів. Частина боржників після складання протоколу сплатила борг у повному обсязі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Борги при розлученні: кому виплачувати"

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Наразі, за протоколами, про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 183-1 (Несплата аліментів) КУпАП судом винесено 13 210 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Крім того, складено 134 протоколи про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 статті 183-1 КУпАП, з яких направлено до суду 129. Судом винесено 44 постанови про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин.

Також складено 513 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 статті 183-1 КУпАП, з яких направлено до суду 508. Судом винесено 340 постанов про накладення на боржника стягнення у вигляді суспільно корисних робіт від двохсот сорока до трьохсот шістдесяти годин.

Нагадаємо, органи ДВС змусили погасити 9-річну заборгованість зі сплати аліментів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати