27 травня 2022, 19:05

13 тиждень війни: аналітика від юристів

Які справи у податкової реформи, які трудові права мають наші Захисники та як нарешті вигнати росію з ООН: зібрали для вас цікаву аналітику минулого тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як вигнати росію з ООН?

Сам факт перебування росії в Раді Безпеки ООН є серйозною загрозою міжнародному миру та безпеці. Чи можна виключити агресора з ООН та прибрати цю загрозу, читайте в матеріалі.

Санкційні справи у Вищому антикорупційному суді: на що очікувати?

12 травня 2022 року парламентарі проголосували Закон України №2257-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності санкцій, пов’язаних з активами окремих осіб». Про які новели йдеться та що буде із санкційними справами, читайте в статті.

Трудові права військовослужбовців та учасників ТРО

Які права мають добровольці територіальної оборони та військовослужбовці та на шо варто звернути увагу, якщо такі люди є вашими працівниками.

Податкова реформа у часи війни: що запровадили та скасували в Україні

Податкове законодавство та валютне регулювання в Україні зазнали значних змін за час воєнного стану. Що ж змінилося внаслідок податкової реформи, читайте у матеріалі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати