22 квітня 2021, 19:11

12 травня відбудеться засідання Клубу юристок: «Успіх та/або щастя? Що оберете ви?»

АПУ

Юристки, які власним прикладом руйнують стереотипи та доводять, що жінка може бути успішною в кар’єрі та сім’ї, бути лідеркою, керувати та бути щасливою розкажуть особисті історії злетів та падінь під час засідання Клубу юристОК. 

Читайте також: "Слухай усюди: Асоціація правників України тепер на всіх аудіоплатформах!"

1АПУ_Клуб юристок

Коли: 12 травня, 16:00 – 17:30. Реєстрація: за посиланням.

12 травня о 16:00 представниці прекрасної статі зберуться на одному майданчику, щоб поділитися з учасницями заходу своїм досвідом, історіями розвитку, мотиваційними механізмами та розкрити таємні компоненти, з яких має складатись справжній успіх.

Захід буде цікавим як жінкам, які знаходяться лише на початку свого професійного шляху, так і тим, що вже досягли вершини кар’єрних сходинок, адже пізнаючи досвід інших ми відкриваємо для себе вікно нових можливостей.

У фокусі:

  • Що нас мотивує?
  • Як виміряти успіх?
  • Кар’єра та сім’я: як бути успішною всюди?
  • Емоційне вигорання: чи можливо його уникнути?
  • Успіх та/або щастя?

Модераторка: Ірина Назарова, керуюча партнерка ENGARDE Attorneys at Law  

Учасниці обговорення:

  • Олена Перепелинська, партнерка Integrites
  • Наталія Селякова, партнерка київського офісу Dentons
  • Інші учасниці уточнюються

Попередня реєстрація обов’язкова.

З усіх питань щодо заходу, звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (063) 792-30-99 або пишіть на адресу: conference@uba.ua. Контактна особа – Тетяна Осауленко.

0
0

Останні коментарі

Вам потрібна позика, ми пропонуємо позику з негайним онлайн-схваленням, * особиста позика * кредит компанії, * автокредитування, * студентська позика * Бізнес-позика, і т.д. ..... ми даємо від 1000 до 60 000 000 доларів. в доларах або євро наша позика надається з відсотковою ставкою в 3%, і ми можемо надати позику в будь-якій точці світу .... якщо ви зацікавлені, зв'яжіться через whatsapp: +256756543536 або електронною поштою: christharmonyloanfund@gmail.com

Додати коментар

Відмінити Опублікувати