10 травня 2021, 14:06

10 найкращих платіжних програмних забезпечень для юридичних фірм

Платіжне програмне забезпечення для юридичних фірм – це підгалузь управління практиками; це програмне забезпечення, яке, по суті, дозволяє отримувати гроші й оптимізувати роботу. Які програми мають найкращі відгуки серед юристів, повідомляє веб-сайт lawfuel.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Що таке ретаргетинг та як його використовувати для підвищення рейтингу юрфірми"

Якісне легальне програмне забезпечення для виставлення рахунків повинно мати декілька функцій:

  • формування рахунку-фактури;
  • можливість відстеження часу і дати;
  • можливість обліку.

Різні програми виконуватимуть ці та інші ролі по-різному та з відмінним рівнем можливостей. Якісні програми також інтегруватимуть бухгалтерські платформи та системи управління справами, щоб належним чином забезпечити виставлення рахунків для конкретних випадків, дозволити звірку боргу, відстеження, обчислення, запит та обробку судових зборів тощо. Програмне забезпечення для виставлення рахунків дозволить відстежувати платежі вашої юридичної фірми, включаючи інформацію про того, хто виставляв рахунки, які комісійні платежі та коли ви їх отримували. Незважаючи на те, що менші юридичні фірми можуть використовувати електронні таблиці або варіанти обробки текстів для виконання деяких з цих функцій, хороше програмне забезпечення для виставлення рахунків дозволить робити це швидше та простіше.

Які програми для виставлення рахунків увійшли в 10-ку найкращих серед юридичних фірм?

Clio – це провідне програмне забезпечення, яке має найвищий рейтинг серед юристів-користувачів. Програма дозволяє зберігати всю інформацію про справи, усі контакти, рахунки та календар в одному місці в поєднанні з необмеженим сховищем документів. Також передбачена можливість  доступу до деталей справи з будь-якого місця, що ідеально в умовах віддаленої роботи.

Smokeball – хмарний програмний інструмент для управління справами. Smokeball надає уявлення про управління практикою за допомогою приблизно 17 тис. автоматизованих форм. Користувачі описують цю програму як найнадійнішу інтеграцію MS Word та Outlook у юридичній галузі.

MyCase – повна система управління справами з інструментами для підвищення ефективності юридичної практики та забезпечення масштабування діяльності юрфірм. Уся інформація з документів, контактів, календарів, електронних листів, завдань та рахунків-фактур доступна в одному чітко структурованому, організованому місці.

TimeSolv є четвертим у списку програмного забезпечення для виставлення рахунків серед юридичних фірм. Програма допомагає юристам збільшити час оплати та швидше отримувати зарплату за допомогою простого у використанні програмного налаштування, яке існує з 1999 року (програма може взаємодіяти із рахунками понад 5,3 млрд доларів).

Zola Suite є платформою для управління юридичною практикою, яка поєднує інструменти фронт-офісу (керівництва) та бек-офісу (працівників) для забезпечення «єдиного джерела істини». Програмне забезпечення використовує інструменти управління та системи виставлення рахунків, обліку та звітності для отримання необхідних результатів.

LawPay – це платіжне програмне забезпечення, розроблене спеціально для юридичної галузі, яке протягом останніх 15 років перетворилося на популярне платіжне рішення для юридичних фірм будь-якого розміру. Програма контролює дебіторську заборгованість / відділи інкасації простим способом прийому онлайн-платежів за кредитними картками від клієнтів.

AbacusLaw включає управління справами, фіксування часу, виставлення рахунків та повний облік основних операцій.

Practice Panther використовується юристами у понад 170 країнах для автоматизації роботи фірм, застосовуючи надзвичайно зручний та потужний набір інструментів для надання рішень щодо виставлення рахунків та контролю над загальною практикою.

SimpleLegal – це рішення для управління юридичними операціями, яке допомагає корпоративним юридичним відділам оптимізувати свій спосіб роботи. Програма допомагає юридичним командам спростити складні юридичні операції, щоб впорядкувати процеси, підвищити продуктивність та прийняти кращі ділові та юридичні рішення. SimpleLegal пропонує для користувача електронний білінг, управління витратами, інформацією про постачальників, звітність і аналітику.

Sage Timeslips – 10 номер у списку кращих програмних забезпечень, розроблених для спрощення фіксації оплачуваних годин та підвищення продуктивності команди юридичної фірми.

Більшість програм для виставлення рахунків створені для того, щоб робити такі дії: збільшення рахунків, контроль за виплатами, підвищення продуктивності праці, ріст прибутковості. Простота використання, очевидно, є ключовим аспектом для кожного користувача при виборі необхідного програмного забезпечення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати