12 листопада 2021, 18:10

Топ-6 новин тижня

Відставка міністра культури, формування Етичної ради та нові професії для обов'язкового щеплення: зібрали для вас топ новин тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


1. Петра Рябенка переобрали Головою Ради адвокатів міста Києва

Також делегати конференції обрали нового голову Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва. Ним стала Катерина Нікітюк.

2. До ЮК MORIS приєднується Роман Титикало разом з командою АБ "Титикало та партнери"

Роман Титикало обійматиме посаду партнера в ЮК MORIS та розвиватиме практику нерухомості та будівництва.

3. Призначено перший склад Етичної ради

Етична рада протягом шести місяців з дня її утворення має здійснити одноразове оцінювання відповідності критеріям професійної етики та доброчесності членів ВРП, обраних (призначених) на посаду до набрання чинності законом № 1635-ІХ.

4. МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Перелік професій поповнили працівники центральних органів виконавчої влади, стратегічно важливих підприємств та соцпрацівники.

5. ЄС змінив правила в'їзду для громадян України

Очільник МЗС України Дмитро Кулеба запевнив, що радикальних змін для українців зараз не буде. А дипломати працюють, щоб змін взагалі не було.

6. Міністр культури Олександр Ткаченко написав заяву про відставку

Серед причин Олександр Ткаченко назвав передачу Держкіно від МКІП в управління Кабміну та малий бюджет на культуру на 2022 рік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати