31 січня 2023, 16:35

БЕБ викрило ухилення від сплати мита на 16 млн грн при імпорті спецтехніки

Пресслужба БЕБ

Детективи Бюро економічної безпеки України викрили громадянина України в ухиленні від сплати податків, обов’язкових митних платежів в особливо великих розмірах під час імпорту техніки. Про це повідомила пресслужба БЕБ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "БЕБ повідомив про підозру керівнику держпідприємства за розтрату 3500 тонн вугілля".

Так, під час митного оформлення сільськогосподарських, вантажних та самохідних транспортних засобів, що імпортувалися на територію України та розмитнювалися у зоні діяльності Рівненської митниці, підприємець подав недостовірні відомості.

"У поданих до митного органу документах були занижені роки випуску імпортованої техніки та відповідно її вартість. Насправді техніка виявилась набагато новішою. В результаті таких дій бюджету було завдано збитків у розмірі понад 16 млн грн", – йдеться в повідомленні.

Детективи БЕБ провели ряд санкціонованих обшуків офісних приміщень, підрозділів Рівненської митниці та місць проживання фігурантів кримінального провадження. Так, було вилучено фінансово-господарську документацію, документи митного оформлення та понад 7 млн грн готівкою.

У БЕБ зазначили, що реалізація протиправної схеми "була б неможлива без сприяння посадових осіб Рівненської митниці". Наразі здійснюються подальші слідчі дії для встановлення повного кола причетних до злочину осіб.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати