15 грудня 2021, 16:17

2,8 млрд грн збитків зазнала українська природа з початку року

Пресслужба Держекоінспекції

Вже 2,8 мільярда гривень збитків розраховано Держекоінспекцією за екологічні порушення, виявлені за 11 місяців 2021 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київводоканал позивається до Держекоінспекції через позапланову перевірку"

Про це повідомляє пресслужба Держекоінспекції.

З січня по листопад 2021 року включно тероргани Держекоінспекції провели понад 40 тисяч перевірок, склавши більше 43 тисяч протоколів про адміністративні порушення. До відповідальності притягнуто майже 39 тисяч осіб.

Найбільших збитків порушники завдали земельним ресурсам – понад 1,5 мільярда гривень. Найзбитковішою шкода виявилася для Київської та Черкаської областей (Центральний округ) – майже 860 мільйонів гривень.

Засмічення територій все ще залишається основною часткою порушень у сфері земельних ресурсів. Так, за 11 місяців інспектори склали більше 15 тисяч протоколів за недотримання вимог при поводженні з відходами. Це найбільша кількість серед усіх інших сфер екологічного контролю.

Окрім того, за матеріалами ДЕІ правоохоронними органами відкрито понад 500 кримінальних проваджень. Найбільшу кількість - на основі фактів порушень лісового законодавства, а саме 214 справ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати