21 грудня 2020, 10:00

Засідання Верховного Суду: що цікавого на тижні

Прес-служба Верховного Суду

22 грудня 2020 року Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду розгляне кримінальне провадження щодо незаконного обігу наркотичних засобів. Як установили суди, восени 2019 року в Запорізькій області чоловік придбав, виготовив та зберігав у дачному будинку понад 4 кг канабісу, що є особливо великим розміром. За вчинення цього кримінального правопорушення чоловік отримав 5 років позбавлення волі (справа № 311/4416/19, провадження № 51-4764км20).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС розгляне зразкову справу щодо призначення пенсій на пільгових умовах".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

На 14:00 22 грудня Касаційний адміністративний суд у складі ВС призначив розгляд справи № 420/5740/19 за позовом юридичної особи до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради. Позивач, зокрема, просив скасувати накази відповідача про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт і скасування права на виконання підготовчих робіт, набутого на підставі поданого повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. На обґрунтування позову приватне підприємство зазначило, що висновки контролюючого органу про порушення ним вимог містобудівного законодавства є необґрунтованими, складені за результатом перевірки, проведеної без належного повідомлення його як позивача, а також без дослідження усієї містобудівної документації, яка підтверджує правомірність дій підприємства щодо виконання будівельних робіт.

Нагадаємо, КАС ВС висловив позицію щодо видачі медзакладу ліцензії на провадження господарської діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати