01 квітня 2021, 10:36

Як Міністр юстиції йшов до голови НАБУ, а потрапив до СБУ

Денис Малюська
Денис Малюська Міністр юстиції України

Напередодні Дня сміху, Юридична Газета запропонувала Міністру юстиції розповісти кумедний випадок у його кар'єрі. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Минулого року я придбав собі новий телефон, а старий, за давньою традицією, віддав одній зі своїх доньок. Вона, перевіривши апарат, зрозуміла, що контакти не зникли під час перенесення інформації та запитала, чи можна їх видалити.

Я підтвердив, що контакти можна й треба  видалити, що донька одразу і зробила.

І до цього часу не розумію, як і чому увесь перелік контактів видалився і на моєму новому телефоні. Правда, зрозумів я це лише наступного дня.

Далі почалися пригоди.

Для початку я проігнорував кілька дзвінків від Прем’єр-міністра.

Потім у одному з дзвінків ідентифікував (уявлення не маю чому) співрозмовника як Івана Баканова, який попросив про зустріч  зранку.

Наступного дня охорона будівлі СБУ була трохи ошелешена моєю переконаністю, що на мене чекають, але швидко скоординувавшись з приймальнею голови СБУ, вирішила пропустити. Як на зло, Іван Геннадійович був на місці.

Початок розмови феєричний: природна ввічливість примусила пана Баканова швидко пригадати свої думки на заявлену мною тему розмови і висловити цінні поради.

Десь посередині розмови до мене дійшло, що співрозмовник ніяк не виглядає на ініціатора зустрічі. Я помилився і своєю появою  виглядаю, м’яко кажучи, трохи по-дурному.

Якби у цей момент я розповів, що просто помилково прийшов, це виглядало б ще більш дивно. Тому я, вислухавши думку голови СБУ, подякував за поради (а вони були дійсно корисними і розумними) і швидко вибіг із кабінету, щоб з’ясувати, хто ж мене чекає насправді.

Невідомий співрозмовник у цей час уже висловив у месенджері стурбованість моєю відсутністю. Кількахвилинний аналіз привів мене, нарешті, до правильного висновку: на мене чекав Артем Ситник, на зустріч до якого я негайно і поїхав із 20-хвилинним запізненням.

Зрештою, контакти вдалось перенести із додатку Телеграм, де вони, на диво, збереглися.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати