05 лютого 2019, 15:07

Світові показники діяльності у сфері інтелектуальної власності (за 2018 рік)

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Згідно зі щорічною доповіддю ВОІВ «World Intellectual Property Indicators 2018» (Світові показники діяльності у сфері інтелектуальної власності) (WIPI), у 2017 р. новатори в усьому світі подали 3,17 млн патентних заявок. Це означає, що зростання кількості патентних заявок продовжується 8‑й рік поспіль і складає 5,8%. Кількість товарних знаків, поданих на реєстрацію в усьому світі, склала 12,39 млн, а промислових зразків — 1,24 млн.

Щодо кожного з цих видів прав інтелектуальної власності найбільший обсяг заявок було отримано в Китаї. Багато новаторів і творчих діячів у Китаї, а також іноземні суб'єкти прагнуть отримати охорону та просувати результати своєї діяльності в одній з найбільш економічно розвинених країн світу.

Світові показники діяльності у сфері ІВ

Завдяки високій активності в Китаї кількість заявок на реєстрацію патентів, товарних знаків і промислових зразків досягла нових рекордних рівнів. У 2017 р. в умовах значного зростання в Китаї кількості заявок на реєстрацію патентів, товарних знаків, промислових зразків та інших об'єктів ІВ, що відіграють ключову роль у глобальній економіці, світовий попит на інструменти охорони прав ІВ досяг нового рекордного рівня.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати