05 лютого 2019, 15:07

Світові показники діяльності у сфері інтелектуальної власності (за 2018 рік)

Опубліковано в №6 (660)

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Згідно зі щорічною доповіддю ВОІВ «World Intellectual Property Indicators 2018» (Світові показники діяльності у сфері інтелектуальної власності) (WIPI), у 2017 р. новатори в усьому світі подали 3,17 млн патентних заявок. Це означає, що зростання кількості патентних заявок продовжується 8‑й рік поспіль і складає 5,8%. Кількість товарних знаків, поданих на реєстрацію в усьому світі, склала 12,39 млн, а промислових зразків — 1,24 млн.

Щодо кожного з цих видів прав інтелектуальної власності найбільший обсяг заявок було отримано в Китаї. Багато новаторів і творчих діячів у Китаї, а також іноземні суб'єкти прагнуть отримати охорону та просувати результати своєї діяльності в одній з найбільш економічно розвинених країн світу.

Світові показники діяльності у сфері ІВ

Завдяки високій активності в Китаї кількість заявок на реєстрацію патентів, товарних знаків і промислових зразків досягла нових рекордних рівнів. У 2017 р. в умовах значного зростання в Китаї кількості заявок на реєстрацію патентів, товарних знаків, промислових зразків та інших об'єктів ІВ, що відіграють ключову роль у глобальній економіці, світовий попит на інструменти охорони прав ІВ досяг нового рекордного рівня.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати