10 грудня 2013, 10:56

Історія одного рішення

Думки вголос

Опубліковано в №50 (392)

Судова практика вже не дивує своїми кардинально протилежними рішеннями у подібних правовідносинах, проте інколи з’являється бажання висловити свої думки вголос.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Наведу цитати зі свіжої преси, які стали поштовхом для написання цієї статті.

Голова Верховного Суду України Ярослав Романюк: «Рішення суду повинно бути не просто формально законним, а й справедливим за своєю суттю й життєво мудрим. … Ми повин­ні настільки вміло застосувати чинне законодавство, аби рішення суду було не просто законним, а й справедливим за своєю суттю.»

К.ю.н., заслужений юрист України, заступник голови ВАСУ Михайло Цуркан: «Принцип гласності та відкритості адміністративного процесу забезпечує кожному право не лише знайомитись із рішенням по кожній справі, розглянутій у відкритому судовому засіданні, а й вільно обговорювати його, використовувати в аргументації своєї позиції, навіть критикувати».

17 вересня 2013 року ВАСУ у справі № К­9991/31780/13 виніс ухвалу, якою скасував рішення нижчих інстанцій та відправив справу на новий розгляд.

Справа полягає в поновленні на публічній службі державного службовця, якого було звільнено в день його тимчасової непрацездатності та з порушенням процедури звільнення. Не описуватиму справу повністю, лише один її аспект.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати