17 вересня 2013, 11:04

Дорогі дороги

Особливості вітчизняного вантажно­вагового контролю

Опубліковано в №38 (380)

Євген Власов
Євген Власов «Альянс Ратушняк і партнери, ЮФ» Юрист

Щоразу несуттєві або ж, навпаки, кардинальні зміни в законодавчому полі пропонуються суспільству як удосконалення та як спроби наблизити до простого пересічного українця всі принади цивілізованого, громадянського суспільства.

Цього року українська спільнота продовжує жити в умовах «гуманізації» кримінального процесу, нового законодавства про банкрутство, а останні декілька місяців центром уваги стали чергові перетворення у сфері транспортного та митного законодавства: поетапне введення тахографів, підвищення мита на ввезення транспортних засобів в Україну, штрафи за порушення габаритно­вагових норм, введення утилізаційного збору, а в перспективі – платні дороги, упорядкування діяльності таксистів.

 

Його Величність тахограф

Тахограф – це контрольний бортовий прилад у складі транспортного засобу, призначення якого полягає в контролі й реєстрації таких параметрів, як: швидкість руху, пробіг автомобіля, періоди праці та відпочинку екіпажу.

Мета впровадження тахографів гуманна – безпека руху на дорогах, що підкріплюється посадовцями аргументами на кшталт «у цивілізованих країнах на транспорті тахограф є обов’язковим».

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати