22 жовтня 2019, 11:31

Товар для держави

Аналіз судової практики щодо договорів поставки між суб'єктами господарювання та державою

Опубліковано в №43-44 (697-698)

Михайло Вознюк
Михайло Вознюк юрист ТОВ «Юридична компанія «Профекто»

У 2017‑2018 рр. з переможцями процедури закупівлі, яка передбачена Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922‑VIII, Міністерство оборони України укладало низку договорів про поставку товарів для державних потреб матеріально-технічних засобів продовольчої продукції (за кошти Державного бюджету України) з ТОВ «1», ТОВ «2».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Умовами цих договорів передбачено, що приймання товару за кількістю та якістю здійснюється у військові частини одержувачем замовника у присутності уповноваженого представника постачальника. Приймання товару за кількістю та якістю оформлюється актом приймання-передачі (Додаток 22 до наказу Міністерства оборони України від 17.08.2017 р. №440), який складає одержувач замовника на кожну партію товару після закінчення приймання товару. Документами, що підтверджують приймання товару, згідно з положеннями договору, є акт приймання-передачі товару, видаткова накладна та повідомлення підтвердження відповідно до наказу Міністра оборони України від 31.12.2016 р. №757.

Розрахунки за фактично поставлений товар проводиться протягом 30 календарних днів (за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Міністерства оборони України за цим кодом видатків) з дати надання постачальником замовнику належним чином оформленого рахунка-фактури на відвантажений товар, але не пізніше ніж за 5 робочих днів до закінчення поточного бюджетного року. До рахунку-фактури додається акт приймання-передачі, видаткова накладна, повідомлення підтвердження, яке оформлює одержувач замовника.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати