22 січня 2013, 18:51

Практика ведення бізнесу в Україні

Найпоширеніші організаційно-правові форми ведення бізнесу, або Яку форму обрати для реєстрації

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Олег Огородник
Олег Огородник Юрист, правозахисник

Як відомо, корпоративне право – підгалузь господарського права, сукупність юридичних норм, що регулюють правовий статус, порядок створення, реорганізації, ліквідації підприємницької діяльності, а також порядок і правила здійснення операцій з частками в статутному капіталі юридичних осіб різних організаційно-правих форм. Корпоративне право як окрема галузь права виникло на Заході, зокрема в Сполучених Штатах Америки, з метою об’єднати в собі норми, що регулюють процедури створення, реорганізації і ліквідації компаній, порядок проведення операцій з корпоративними правами (частками, паями, акціями тощо), а також механізми взаємодії різних внутрішньокорпоративних органів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для України корпоративне право є досить новою тенденцією в сучасній юриспруденції. Ця галузь права набуває все більшої актуальності, а спеціалізація юристів з корпоративного права стає дедалі престижнішою.

Тобто з кожним роком ведення бізнесу в Україні набуває популярності. Багато бізнесмені, звертаються до юридичних фірм за консультацією з питань, що стосуються корпоративного права. Їх цікавить, як зареєструвати компанію, яка організаційно-правова форма вигідна, які права мають акціонери тощо. Отже, розглянемо переваги та недоліки організаційно-правових форм суб’єктів господарювання.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати