30 січня 2019, 10:42

Ворожіння по ваговому коефіцієнту, або до кого спершу прийде НАЗК

Опубліковано в №4-5 (658-659)

Регіна Гусейнова
Регіна Гусейнова «Юстем, АО» партнер

Проведення повної перевірки декларацій — один з чинників контролю майнового стану суб'єктів декларування та механізм з'ясування достовірності інформації, відображеної в електронних деклараціях.

В середині січня НАЗК ухвалило новий «Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування». Проте головним є не Порядок, а такі собі «Правила логічного та арифметичного контролю декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, перевірки декларацій та їх вагових коефіцієнтів».

НАЗК відзвітувало про запуск автоматизованого логічного та арифметичного контролю декларацій, який обіцяло запровадити впродовж останніх 4‑х років. Згідно з твердженнями НАЗК, 160 перших електронних декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, вже перевірили автоматично засобами програмного забезпечення, а не вручну. Як наслідок, прийнято рішення про проведення повних перевірок електронних декларацій цих осіб. Декого перевірятимуть навіть тричі, за три роки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати