18 січня 2019, 11:09

Безуспішні договори

Опубліковано в №1 (655)

Станіслав Єна
Станіслав Єна «VB PARTNERS» адвокат

Сучасна сфера юридичних послуг є достатньо агресивним середовище­м, в якому невтомно відбувається «полювання» на клієнта та боротьба з іншими представниками ринку за вигідні контракти. Це потребує не лише підтримки свого статусу на ринку та швидкого освоєн­ня всіх правових новел, але й неабиякої гнучкості та реагентності щодо клієнта у процесі побудови з ним взаємовідносин.

Важливою час­тиною таких відносин є питання гонорарів за надану правничу допомогу. При цьому для клієнта має значення і розмір, і формат, і способи оплати наданих послуг. Основними з них є такі: абонентський платіж, погодинна оплата, плата за виконання визначеного обсягу робіт і так званий «гонорар успіху».

Враховуючи, що більшість клієнтів хоче віддавати гроші за результат, а не за процес, то останній із зазначених видів оплати є найбільш бажаним та прий­нятним для клієнта. Таким чином, побудова правовідносин у такому форматі надає юридичній компанії певну перевагу перед конкурентами за умови рівності інших аспектів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати