03 вересня 2013, 9:56

Інтернет-­реклама та інтернет-­торгівля в Україні

Окремі питання правового регулювання

Опубліковано в №35-36 (377-378)

Ірина Мучинська «Джей Кей Консалт, ЮФ» Юрист

Мережа Інтернет як соціальне явище дедалі частіше використовується не тільки в повсякденному життя як засіб комунікації, але й у діловому житті як засіб отримання корисної інформації. Однак станом на сьогодні порівняно з такими ЗМІ, як преса, телебачення, вона не має достатнього правового закріплення. Наприклад, щодо газет і журналів, то Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» від 16.11.1992 року містить визначення поняття друкованих засобів масової інформації, а також визначає організацію їх діяльності, процес реєстрації та інше. Щодо теле­ та радіоінформування, то воно закріплене Законом України від 21.12.1993 р. «Про телебачення та радіомовлення», що визначає основні поняття, такі як аудіовізуальний (електронний) засіб масової інформації, багатоканальна телемережа, мережа мовлення тощо.

Стосовно ж Інтернету, то єдиним нормативним актом в Україні, який хоч якось згадує таке поняття, є Закон України «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. У ньому міститься наступні визначення: «адреса мережі Інтернет» – цифровий та/або символьний ідентифікатор доменних імен в ієрархічній системі доменних назв; «адресний простір мережі Інтернет» – сукупність адрес мережі Інтернет; «Інтернет» – всесвітня інформаційна система загального доступу, яка логічно зв’язана глобальним адресним простором та базується на інтернет­протоколі, визначеному міжнародними стандартами.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Останні коментарі

Всем известно, что для того, чтобы интернет-магазин приносил хороший результат в продажах через интернет, то необходимо давать хорошую интернет-рекламу. Для этого необходимо использовать услуги компаний типа компания UAWEB (http://uaweb.ua) по популяризации Вашего интернет-магазина. Качественная хорошая реклама через интернет не заставит себя долго ждать.

Додати коментар

Відмінити Опублікувати