19 April 2017, 17:50

Візуальний контент для юридичної компанії

Яким він може бути та як з його допомогою привернути увагу потенційних клієнтів

Опубліковано в №16 (566)

Top Lead


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


ЮРГАЗЕТА ИНФОГРАФИКА-01 Сьогодні інтернет-мережа перевантажена інформацією, більшість з якої — це тексти. Кожен з нас щоденно витрачає сукупно по  кілька годин на перегляд контенту, але, відверто кажучи, ми не читаємо все те, що нам пропонує інформаційний простір. Простими словами, ми фільтруємо контент — переглядаємо все найцікавіше, найкорисніше та найактуальніше.

Клієнт вже давно став дуже примхливим — йому не цікаві сухі тексти, банерна реклама та бігборди. Зараз його увагу до вашої компанії можна привернути тільки якісним контентом. Але, водночас, користувач не хоче витрачати багато часу на ознайомлення з ним. Тому лаконічність, яскравість та корисність повинні стати головними характеристиками контенту, який ви розповсюджуєте від імені своєї компанії. І відповідати всім цим якостям може лише візуальний контент.

Але постає питання — як перетворити нецікаві для користувачів факти та огляди зі сфери юриспруденції у потужний інструмент привертання уваги до вашої юридичної компанії, та яким може бути такий контент.

 Промо-презентації

 Якісне промо — це найкращий спосіб розповісти про свою компанію та заявити про її місце на ринку юридичних послуг. Але цей інструмент працює тільки в одному випадку: презентація повинна містити мінімум тексту і максимум візуальних елементів — це значно полегшує сприйняття інформації клієнтами та партнерами. Якщо ви, звісно, не хочете, щоб ваші слухачі засумували під час вашої доповіді.

Дизайн теж має значення — він має бути водночас цілісним та актуальним, але головне  — доцільним, зважаючи на специфіку аудиторії, якій ви представляєте свою компанію або результати її діяльності. Тобто презентація для студентів, яких ви бажаєте залучити до стажування, і презентація для потенційних спонсорів або клієнтів повинні мати різний ступінь емоційності дизайну.

Багато хто помиляється, вважаючи, що презентація — це одноразовий промо-інструмент. Перетворивши її на pdf-буклет та розмістивши її на сайті вашої юридичної компанії, ви можете, по-перше, освіжити розділ “про нас”, а по-друге — отримати більший трафік на відповідну сторінку. Користувач із більшим задоволенням познайомиться з вашою компанією, переглянувши презентацію, аніж великий текстовий блок.

Промо-інфографіка

Це те, що дозволяє перетворити перелік цифр та фактів, що важко сприймаються та аналізуються, у зрозумілий контент, яким хочеться ділитись с друзями у соцмережах.

Можна створити промо-інфографіку, яка познайомить клієнта з вашою юридичною компанією — з її допомогою можна розказати про всіх співробітників, їх спеціалізацію, а також рік заснування компанії, кілька показників діяльності та принципи роботи.

Але інфографіка — універсальний інструмент. За його допомогою можна навіть шукати нових співробітників.

 

Річний звіт та інфографіка за результатами діяльності компанії

Вона познайомить вашу цільову аудиторію з основними показниками роботи, статистикою виграних справ, прибутком, витратами компанії тощо. Адже бізнес все частіше починає підтримувати прозорість звітності, і якщо є найкоротший шлях до серця клієнта — то це саме він.

Це може бути одна інфографіка або ж кілька — у форматі річного звіту. Цей формат більш об’ємний, але така інфографічна серія може супроводжуватись текстом, цікавими фактами та історіями з професійного життя юристів вашої фірми.  Чим більше він зацікавить користувача, тим більше шансів, що коли він буде потребувати юридичної консультації, то обере саме вас.

Кейс в інфографіці

 Якщо ви хочете, щоб потенційний клієнт зацікавився послугами вашої компанії, розповідайте їм про свої успіхи — в інфографіці, звичайно. Зовсім недавно працювали із заплутаною справою? Розкажіть, як ви змогли захистити інтереси клієнта, які кроки робили, які принципи захисту обрали та якими нормативно-правовими актами керувались. І не забудьте дати кілька порад користувачам, як виходити з таких ситуацій.

Інфографіка, що корисна для ваших потенційних клієнтів

Поясніть в інфографіці механізм роботи нового закону або реформи. Зміни у законодавчі акти приймаються щомісяця, але мало хто може насправді зрозуміти, що нового привнесуть оновлені приписи.

Наприклад, інфографіка може мати такий вигляд:

Після перегляду такої інфографіки, будьте впевнені — користувач, який знайшов для себе такий контент корисним, буде тепер постійним гостем вашого сайту або сторінки у фейсбуці.

А ось приклад інфографіки, яку створила компанія Top Lead спеціально для юрфірми AEQUO.

Серія такого контенту допомагає користувачам соцмереж дізнаватись про останні тренди у технологічній сфері.

Роздаткові промо-матеріали, наповнені візуальним контентом

Іноді конференції бувають нудними, але є причина їх ніколи не ігнорувати  — нетворкінг. Для того, щоб вразити нових знайомих, оформіть своє промо у візуальному форматі та надрукуйте брошури або буклети. Тримаючи такі роздаткові матеріали у руках, їх не хочеться викидати, а навпаки — більше роздивлятись.

Брошури з корисною інформацією для клієнтів

Надрукуйте корисну для своїх клієнтів інфографіку — наприклад, це може бути пам’ятка переліку дій при обшуку, список документів, необхідних для державної реєстрації, а також вимоги до них тощо. І не забудьте вказати свої контактні дані на такій листівці — вони завжди будуть у потенційного клієнта перед очима.

Якщо банерна реклама та таргетинг у соцмережах вже не працюють, і якщо ви досі не знаєте, який маркетинговий інструмент обрати — обирайте візуальний контент. Це те, що буде завжди актуальним, корисним та цікавим вашим потенційним клієнтам.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати