Популярні матеріали

29 December 2016, 16:16

"Визнання є потужним стимулом зростати далі", - Микола Стеценко

_MG_2216 preferred M Stetsenko

На Вашу думку, яким був рік, що минає для українського юридичного бізнесу?

- В цілому, ми очікували, що в цьому році буде більше трансакційної роботи, проте не можемо сказати, що для ринку рік пройшов у повільному темпі, адже більшість фірм показали високу завантаженість.

- Яким був для Вашої компанії?

- Для AVELLUM 2016 р. – це рік успішних та значних проектів. Варто відзначити низку угод у банківському секторі, зокрема придбання Укрсоцбанку Альфа Груп. Гарним прикладом є придбання компанією Altran, світового лідера у сфері інновацій та консалтингу, компанії Lohika, провідної компанії з розробки програмного забезпечення. На ринку фармацевтики помітним кейсом стала інвестиція компанії Фармак у Польщу. Ми супроводжували майже всі серйозні реструктуризації боргів в Україні, а також ведемо складні арбітражні та судові спори.

- Назвіть три головні події/досягнення 2016 року, що сталися з Вашою юрфірмою?

Ми пишаємося нагородою, яку AVELLUM отримала навесні, – Ukraine Law Firm of the Year міжнародної юридичної директорії International Financial Law Review. Це заслуга всієї команди, яка працювала над низкою складних та вимогливих проектів. Ми в жодному разі не плануємо розслаблятися. Навпаки, таке визнання є потужним стимулом працювати та зростати далі не лише для партнерів, а й для усієї команди.

Також не можу не відзначити оновлення візуального стилю та запуск нового веб-сайту AVELLUM. Ми працювали над цим проектом більше ніж півроку. Ми пишаємося результатом і вже зараз бачимо якісні зміни в реалізації нашої маркетингової стратегії. Ми отримали багато позитивних відгуків щодо роботи нового сайту та вже можемо стверджувати, що створили певний тренд на ринку, піднявши планку роботи у вебі. Нам вдалося вдвічі збільшити час, який користувач за один сеанс проводить на сайті, а також вдвічі зменшити процент відмов (ситуацій, коли користувач закриває сайт після перегляду лише однієї сторінки).

До того ж варто відзначити всі події, пов’язані з командою AVELLUM. Це не ті досягнення, про які компанії пишуть прес-релізи. Це щоденна робота партнерів та HR відділу, що має на меті комфорт команди в цілому та піклування про кожного співробітника AVELLUM зокрема. Цього року ми значно оновили робочі місця та техніку співробітників, окрім переїзду в новий, більший та комфортніший офіс. Також ми вкладаємо багато ресурсів у розвиток нашої команди. Ми ніколи не проводимо примусових team building заходів, проте цього року відбулося більше ніж 20 корпоративних заходів, у яких взяли участь члени команди.

- Новорічне побажання колегам.

Насамперед, бажаю здоров’я рідним. Адже це наша стіна, найперша підтримка, яка мотивує та допомагає рухатися вперед. Також бажаю мудрості приймати зважені рішення та виходити з честю зі складних ситуацій. І наостанок хочу нагадати, що щастя – це не кінцевий пункт призначення, це шлях. Бажаю побачити уроки навіть у проблемах, прекрасне – у дрібницях, а також кожного дня отримувати задоволення від спілкування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати