Популярні матеріали

30 December 2016, 13:20

"Найкраща перемога - це перемога над власним "Я", - Ернест Грамацький

Ернест Грамацький
Ернест Грамацький «Грамацький і Партнери, АФ» Президент

На Вашу думку, яким був рік, що минає для українського юридичного бізнесу?

- Рік, що минає, був різним як для кожної компанії, так і для юридичного ринку в цілому. Ми побачили зародження нових трендів, появу юридичних стартапів, з’явилися нові цікаві гравці. Що стосується правил, ринок та бізнес, як і на початку становлення, залишається репутаційним, тобто клієнтський досвід складається переважно з переконання, як та з яким результатом працював юридичний радник. Також варто зазначити, що у 2016 р. особливої уваги набули професійні рейтинги. Сьогодні клієнт зважає не лише на власний досвід, а ще й зважає на думку ринку.

Чого очікуєте від 2017 року?

- Безперечно, мимоволі кожен з управлінців аналізує результати року, що добігає кінця. Сподіваюся, що наступний рік буде ще кращим. Робити все можливе, прагнути кращого – це неодмінна складова бізнесу. Будь-яка справа неможлива, якщо не вірити в її успіх, але зважати на ризики та кон’юнктуру. Як показав досвід криз, які ми вже пережили, неможливо застрахуватися від «чорних лебедів». Однак здатність швидко реагувати та змінювати стратегію розвитку бізнесу є безцінними навичками.

- Новорічне побажання колегам.

Отже, бажаю нам всім не втрачати здатність змінюватися та набратися сміливості для рішучих дій. Всім колегам бажаю у 2017 р. досягти тієї максимальної планки, яку вони собі встановили та навіть її перевершити. Адже найкраща перемога в конкуренції - це перемога над власним "Я". 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати