23 April 2013, 17:19

Професійне захворювання, або Синдром емоційного вигорання

До чого призводить надмірне переживання обставин професійної діяльності?

Опубліковано в №17 (359)

Обов’язково варто приділяти час сім’ї та друзям

Яна Карцева «Правовий Альянс, ЮК» Юрист

Робота юриста безумовно пов’язана зі стресом, чи то через велику кількість одночасних проектів, зустрічей, чи то через дедлайни, які от-от закінчаться. Наприклад, у Великобританії, працівники нерідко оформлюють лікарняні через перенапруження внаслідок стресу, однак в Україні це явище не досить поширене, адже ми, українці, гідно повинні зустрічати труднощі та докладати усіх можливих зусиль для їх подолання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У зв’язку з цим, у боротьбі зі стресом у юридичній професії важливо правильно організувати роботу та розподілити її, за можливості, рівномірно, використовуючи сучасні засоби організації робочого часу (календарі, щоденники, особисті помічники тощо). Це дозволить оптимально підійти до поставлених завдань. При цьому ми не можемо виключити випадки «форс-мажору», як то термінові запити, відрядження чи непланові перевірки контролюючих органів, адже для юриста інтереси клієнта – на першому місці.

Однак навіть така організація робочого процесу потребує постійної «розрядки». Для ефективної роботи варто робити невеликі перерви на зарядку, щоб трохи розім’яти м’язи, перемовини з колегами на «неробочі» теми, обіди за межами офісу для зміни обстановки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0