25 March 2014, 10:49

Основні правила роботи бізнесу в кризовий період

Практичні поради для юристів та їхніх клієнтів

Опубліковано в №13 (407)

Ситуацію в Україні не можна назвати дуже вдалою для роботи бізнесу – це факт, проте працювати треба, потрібно, як ніколи, розширювати свій асортимент товарів і послуг та утримувати напрацьованих клієнтів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, усі ми мали можливість спостерігати, як непопулярні товари – будівельні каски, наколінники та інші елементи захисту різних частин тіла, стали активно купуватись як у торговельних мережах, так і в Інтернеті. Це означає, що чиясь підприємницька жилка спрацювала, і, користуючись ситуацією, хтось заробив гроші.

На жаль, далеко не кожен з нас має підприємницький хист, а навчитися цьому у стислі терміни неможливо. Наразі в Києві, як і по всій Україні, активно проводяться семінари та тренінги, що спрямовані на покращення якості роботи бізнесу в умовах кризи.

Зазвичай усі тренінги розпочинаються з огляду основних правил дій у кризовий період. Це актуально, оскільки не кожен підприємець має досвід роботи у складних ринкових умовах.

Досить поширеними є такі правила поведінки менеджерів та власників бізнесу.

1. Ні паніці!

Як відомо, піддавшись панічним настроям, люди можуть приймати не надто сприятливі рішення. Що найцікавіше, після завершення критичного моменту, керівники самі помічають свої помилки, результатом яких став відтік фінансів.

Більше того, при панічних діях керівництва такий настрій передається іншим співробітникам компанії, а тому ризик нависає практично над всією компанією і його обсяги зростають значно більше, ніж того очікували.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати