15 January 2013, 10:13

Манера керівництва: яку обрати?

Стиль керівництва як складова формули успішної юридичної організації

Опубліковано в №01-02 (343-344)

Як і будь-яка організація, юридична компанія, що хоче достягти успіху на ринку, повинна виробити певну формулу, правильно підібрані елементи якої допоможуть досягти поставленої мети. Формула ця може бути з одним невідомим чи кількома, може бути досить складною, а може бути зрозуміла будь-якому юристу-початківцю. Головне – все ж таки правильно скласти всі елементи такої «юридичної математики».

Почнемо з легкого: для успіху на ринку юридичній компанії потрібні професійні кадри, вагома роль не тільки юристів, а й фахівців різних рівнів. Має значення також бажання всіх досягти певної мети. Давно відома істина, яка звучить як «Quo vadis?» – «Куди ти прямуєш?», не менш важлива, ніж професійність самих кадрів. Проте цих двох складових нашої формули буде замало. Для злагодженої роботи юридичної команди, яка успішно реалізує юридичні проекти, потрібен талановитий керівник. У цій статті ми не будемо заглиблюватися в те, хто такий талановитий керівник і чи може талановитий юрист стати таким керівником. Варто лише згадати досить відому дефініцію визначення таланту: «Талант – це лише два відсотки таланту і… дев’яносто вісім відсотків праці». Недаремно більшість видатних юристів відомі також як завзяті трудоголіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Отже, будемо вважати, що в нашій формулі успішної юридичної організації є всі вищезгадані складові: талановитий керівник, професійні кадри в різних галузях і бажання всіх разом досягти успіху на юридичному ринку. Які ж іще фактори потрібні компанії для того, щоб досягти успіху? Тут варто зупинитися детальніше на самому керівникові, адже саме він зазвичай виконує роль першої скрипки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати