12 березня 2013, 12:49

Змагання за право представляти Україну у Вашингтоні

Результати Національного етапу конкурсу імені Філіпа Джессапа

Опубліковано в №11 (353)

17 лютого 2013 року добіг свого логічного кінця Національний етап конкурсу імені Філіпа Джессапа в Україні. Цей конкурс, який є найпрестижнішим у світі серед студентів-правників, було проведено у Вищому господарському суді України. Одинадцять команд із різних регіонів України змагалися за право представляти Україну на Міжнародному етапі конкурсу у Вашингтоні, США. Справа цього року стосувалася фактичних і юридичних наслідків зміни клімату та їх впливу на питання статусу держави, міграції та зовнішнього боргу держави. Усі раунди змагання було проведено відповідно до вимог і правил Міжнародної асоціації студентів-правників (ILSA). Близько 40 провідних українських юристів, партнерів українських та міжнародних юридичних фірм були суддями конкурсу. Фінальний раунд оцінювали Соня Шихман (компанія AdlerBytenskyPrutschiShikhman, Канада), Кирило Левтеров (компанія OMP, Україна), ЛуісМачадо (Перший секретар, Міністерство закордонних справ Бразилії). Боротьба команд у найважливішому фінальному раунді була гострою і видовищною водночас. Переможцями Національного етапу конкурсу імені Філіпа Джессапа стали:

Національний чемпіон – Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Другий фіналіст – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин

Краща письмова робота – Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Кращий оратор – Богдан Токарський (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин).

Національний чемпіон – команда Національного університету «Києво-Могилянська академія» – представлятиме Україну на Міжнародному етапі конкурсу у Вашингтоні, який триватиме з 31 березня по 6 квітня 2013 року.

«Юридична газета» цього року, як і минулого, виступила інформаційним партнером конкурсу. Честі ж оголосити довгоочікувані результати під час урочистого гала-прийому були удостоєні партнери юридичної фірми Ulysses, організатора та генерального спонсора Національного етапу конкурсу імені Філіпа Джессапа в Україні. Усіх членів команд було нагороджено сертифікатами участі та цінними книгами з міжнародного права. Олег Марченко, Керуючий партнер Ulysses, прокоментував: «Наша фірма докладає значні зусилля та ресурси для щорічної організації і проведення конкурсу імені Філіпа Джессапа, оскільки ми віримо, що молоді юристи повинні мати можливість проявити свої таланти і здібності в національних і міжнародних раундах конкурсу. Ми впевнені, що багато учасників досягнуть визначних успіхів у сфері юриспруденції та сприятимуть розвитку найкращих юридичних практик і верховенства права в Україні».

Під час гала-прийому пан Марченко та інші представники ЮФ Ulysses спілкувалися з конкурсантами у неформальній обстановці, ділилися досвідом, давали поради та мотивували на відповідні досягнення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати