02 березня 2018, 11:51

В Україні втретє відбувся конкурс з міжнародного комерційного арбітражу імені Вілема Віса

17.02.2018 р. в Україні втретє відбулися раунди судових дебатів з міжнародного комерційного арбітражу ім. Вілема Віса. Організатором заходу стала ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» за підтримки ICAC при ТПП України.

У змаганнях взяли участь 5 команд із провідних навчальних закладів України: Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська Академія», Національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин Національного університету імені Тараса Шевченка та Національного університету «Одеська юридична академія».

Відкриваючи захід, Олег Альошин, партнер, керівник практики міжнародного арбітражу ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» зазначив: «Вже третій рік поспіль ми підтримуємо проведення конкурсу імені Вілема Віса в Україні. Це наші інвестиції в майбутнє юридичного ринку та розвиток арбітражу як способу вирішення спорів. Міжнародна арбітражна спільнота є дуже цікавою. Ми хочемо, щоб студенти, які беруть участь у змаганнях та через деякий час підуть працювати у кращі національні й міжнародні юридичні фірми, презентували нашу країну в міжнародних арбітражних інституціях, маючи високі стандарти знань і професійних навичок. Наша мета – допомоги українським студентам стати найкращими у такій сфері права як міжнародний комерційний арбітраж. Окремо варто зазначити, що рівень учасників конкурсу імені Вілема Віса щороку зростає. Я впевнений, що команди-переможці нашого національного конкурсу гідно та потужно представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях».

Ольга Костишина, радник Голови ICAC при ТПП України повідомила: «ICAC вже другий рік сприяє проведенню студентських дебатів з міжнародного комерційного арбітражу. Минулого року, до свого 25-річчя, ми запровадили грошову премію імені академіка І. Побірченка, щоб відзначити найкращих студентів за глибокі знання та практичні навички з арбітражу. Таким чином ми хочемо підтримати не лише студентів у вивченні арбітражу, але й сприяти становленню проарбітражної культури в Україні, щоб залучити до арбітражу якмога більш широку аудиторію, дати розуміння, що таке арбітраж, продемонструвати наші можливості, показати, як виглядає суд, щоб з часом вони могли обирати арбітраж як спосіб розв’язання спорів та розуміли його переваги».

За результатами конкурсу, перемогу і титул «Краща команда» отримала команда «Києво-Могилянської академії», а звання «Кращий оратор» – Марта Попик, студентка Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Мета судових дебатів імені Вілема Віса – сприяти розвитку професійної підготовки студентів-юристів у галузі міжнародного комерційного права та арбітражу. Українські раунди змагань імені Вілема Віса стали нагодою для студентів з різних університетів представити аргументи щодо кейса провідним практикуючим юристам та отримати поради, які будуть цінними для подальшої участі в конкурсі на міжнародному рівні. Для «Василь Кісіль і Партнери» велика честь приєднатися до спільноти організаторів судових дебатів імені Вілема Віса. Аналогічні раунди проводяться у 100 країнах, в яких беруть участь близько 300 команд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати