04 грудня 2017, 17:58

Kyiv Legal Hackers Conference: про вектор розвитку українського legal tech

Вже кілька років ми спостерігаємо за тим, як стрімко технології змінюють юриспруденцію. Український legal tech розвивається настільки швидко, що вже має світову репутацію «двигуна» технологій в юриспруденції.

24250879_925701824259847_1397683152_o

25.11.2017 р. українські юристи, підприємці, IT-фахівці та всі зацікавлені у розвитку legal tech зібралися на Kyiv Legal Hackers Conference, організованою українською частиною міжнародного ком'юніті фахівців, які працюють на межі технологій та права, Kyiv Legal Hackers.

Серед спікерів конференції – Євген Бессарабов (PSA Consulting & Management Systems), Микита Полатайко (Sayenko Kharenko), Дмитро Форемний (HiiL), Микита Підгайний (OpenDataBot), Юрій Заремба (AxDraft), Дмитро Гадомський (AxonPartners), Олексій Дорогань (Офіс ефективного регулювання).

«Найчастіше юристів лякають тим, що їх замінять роботи та штучний інтелект. Наша команда вирішила показати, як можна використовувати технології на свою користь. Адже юриспруденція не стоїть на місці, підхід до професії юриста змінюється фактично щодня, вже не кажучи про те, що на певному етапі технології дійсно автоматизують роботу живого фахівця. Наш головний заклик полягає у тому, що якщо не брати участь у цих змінах, не створювати їх, бути осторонь, то згодом можна залишитися позаду», – наголошують засновники Kyiv Legal Hackers.

Конференція Kyiv Legal Hackers Conference була розділена на два потоки. Перший потік призначений для керівників юридичних департаментів і компаній, під час якого були показані проекти, які вже зараз можуть підвищити ефективність компаній (чат-боти, відкриті дані, автоматичний драфтинг, оцінка персоналу). На другому потоці про важливість впровадження технологій слухали юристи, яким цікавий legal tech як сфера їхньої діяльності.

24321846_925701820926514_1718940503_o

«Ми просили спікерів не розповідати про щось, що вони прочитали напередодні у Вікіпедії, а за 30 хвилин навчити аудиторію робити щось таке, що вони до того не вміли. Наскільки ми виконали свою місію, буде зрозуміло за півроку, коли відбудеться наступний лігалтех хакатон. Якщо людей буде більше, ніж минулого року – це означатиме, що ми змогли надихнути юристів виходити за межі «а що люди скажуть». А бейджики просто зникли як атавізм. Ви колись замислювалися про те, яку функцію вони мають виконувати, чи виконують? Отож!», – додають організатори Kyiv Legal Hackers.

Кілька коротких фактів про захід від одного з учасників конференції:

  • наймолодший учасник – 5 років і 3 місяці;
  • найстарший учасник – 56 років;
  • за час проведення заходу (12 годин) з'їдено тонну їжі, випито море чаю/кави/молока;
  • енергія, що виробляється сяйвом учасників, дозволила б Space X доставити перших колонізаторів Марса на 3 місяці раніше запланованого терміну;
  • секретні агенти запобігли безалкогольному саботажу на афтепаті;
  • «кульки» – найбільш відвідувана локація (обігнала навіть зали для потоків);
  • кількість людей, які не знають, що таке «блокчейн» у дебюті мітапа – 5 осіб;
  • кількість людей, здатних «обчислити тебе по айпі через Telegram» – 50 осіб.

Анонс наступного заходу від Kyiv Legal Hackers вже зовсім скоро!

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати