12 липня 2017, 11:36

В очікуванні «трудової» реформи

Експерти констатують, що останнім часом у сфері трудових відносин зростає потреба у запровадженні гнучких та ефективних механізмів регулювання правових відносин між працівниками й роботодавцями, які мають змінити ринок праці в Україні та допомогти переосмислити застаріле радянське законодавство. Справедливі трудові відносини між працівником та роботодавцем, а також законодавча врегульованість цих питань у державі є показником не лише правової культури країни, але й важливим індикатором економічного розвитку суспільства. На наше прохання, юристи розповіли про актуальні питання оновлення трудового законодавства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


05.07.2012 р. було прийнято закон «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Журналісти «ЮГ» вирішили запитати адвокатів про переваги та недоліки роботи за новим законом за цей період, а також про ті результати, які вже є на сьогодні. Однак відповідей ми отримали набагато менше, ніж поставили запитань. Мабуть, адвокати згадали про оновлені правила адвокатської етики, якими заборонено критикувати органи адвокатського самоврядування…

Тотальна електронізація – одна з основних тенденцій сьогодення. За допомогою інформаційних технологій компанії намагаються оптимізувати свою роботу, скоротивши витрати на власну діяльність. Водночас, не зважаючи на широку популярність електронного документообігу серед Західних компаній, українські компанії повільно рухаються до такої оптимізації роботи. Однак експерти запевняють, що прогрес вже видніється, адже європейський досвід та українське законодавство дозволяють ефективно це зробити

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати