05 лютого 2013, 18:53

Зустріч експертів у сфері конкурентної політики

Обговорення програми подальшої конкурентної політики України на прес-конференції

Опубліковано в №06 (348)

Розвиток співпраці з Організацією економічного співробітництва й розвитку (далі – ОЕСР) та набуття Україною повноправного членства в ОЕСР є одним із пріоритетів зовнішньоекономічної політики України та системним фактором розвитку національної економіки. Програмою економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» від 2 червня 2010 року передбачено розширення співпраці з міжнародними організаціями та набуття в середньостроковій перспективі членства в ОЕСР.

Відповідно до рішення Ради ОЕСР від 22 листопада 2011 року Україна набула статусу спостерігача в Комітеті ОЕСР з конкуренції. Зазначений статус надано терміном на два роки – до 31 грудня 2013 року на засадах, які визначено в резолюції Ради щодо участі країн – не членів ОЕСР у роботі в офіційних органах ОЕСР.

Участь України у Комітеті ОЕСР з конкуренції надає можливість долучитися до глобального діалогу з актуальних питань у сфері розвитку конкуренції, отримати доступ до широкої бази знань та досвіду держав – членів ОЕСР, ознайомитися та наблизитися до стандартів провідних економік світу у сфері конкуренції. АМКУ бере активну участь у роботі офіційних органів ОЕСР як постійний спостерігач з метою виконання Дорожньої карти співробітництва з ОЕСР та набуття Україною в подальшому членства у Комітеті ОЕСР з конкуренції.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати