05 лютого 2013, 18:49

Щодо підготовки фахівців з фінансового моніторингу

Результат прес-конференції

Темою обговорення на прес-конференції, що відбулася в Києві 22 січня, став проект рішення Нацкомфінпослуг «Про затвердження Положення про навчання працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу», що викликало неоднозначну реакцію на ринку фінансових послуг.

Наталія Гудима, президент Ліги страхових організацій України, відкрила прес-конференцію та наголосила, що основним нововведенням проекту є те, що крім працівників, відповідальних за проведення фінансового моніторингу, мають проходити відповідне навчання і особи, які тимчасово відповідальні за проведення фінансового моніторингу. Як відомо, дискусія з даного питання розпочалась ще до оприлюднення проекту рішення. Зокрема, після надходження скарг від страхових компаній щодо застосування Нацкомфінпослуг заходів за непроходження навчання особою, яка тимчасово виконує обов’язки працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу.

Це питання обговорювалося 6 листопада 2012 року в рамках Держфінмоніторингу на круглому столі, де також була висловлена позиція представниками небанківського фінансового ринку щодо недопущення перевищень повноважень, які чітко закріплені законодавством, у частині осіб, які тимчасово виконують обов’язки працівника, відповідального за проведення фінансового моніторингу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати