11 лютого 2014, 12:42

Реєстрація права на нерухомість

За законом і на практиці

Опубліковано в №07 (401)

Олександр Дяченко «УАВПП» Керівник юридичного відділу

Цей матеріал, як ви вже здогадалися, – про реалії роботи державного реєстратора з правом власності на нерухоме майно. А також про нюанси, які не лише треба ретельно відслідковувати, але й про те, як діяти у випадку порушення закону реєстратором.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Слизьке місце: момент «виправлення помилки» у Реєстрі

Зрозуміло, що державний реєстратор, виправляючи помилки у Реєстрі права власності на нерухоме майно та його обтяжень, не може скасувати зареєстроване право на нерухомість за умови виявлення обтяжень після реєстрації. Це просто не передбачено процедурою державної реєстрації прав власності на нерухоме майно та їх обтяжень в Україні, у тому числі їх скасування, яка детально урегульована законодавством. Однак, як свідчить практика, суд чомусь може дотримуватись іншої, не передбаченої законом, точки зору. І підставою для скасування реєстрації нерухомого майна може стати лист реєстратора щодо визнання державної реєстрації «помилковою» та відповідно недійсною.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати