17 вересня 2013, 10:38

Мальтійський офшор: привабливість і регулювання

Приховані особливості податкової гавані

Опубліковано в №38 (380)

Відомо, що гнучкість і ліберальність законодавства офшорних зон дозволяють розвивати нетрадиційні форми ведення бізнесу, водночас як на внутрішніх ринках пропозиція фінансових послуг обмежена або припускає безліч бюрократичних процедур. Крім того, на внутрішньому ринку істотно вищий ступінь ризику, натомість як на міжнародному завжди можливо знайти послугу, яка дійсно необхідна.

 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Так, нещодавно відбулися зміни у податкових відносинах між Україною та Кіпром. А це вплинуло на низку факторів щодо обрання юрисдикції ведення бізнесу.

До однієї з офшорних зон відноситься за своєю правовою природою і Мальта. А днями між урядами України та Мальти було підписано Конвенцію про уникнення подвійного оподаткування. Цей факт не залишився поза увагою українського бізнесу.

Варто зазначити, що договори про уникнення подвійного оподаткування передбачають вирішення цієї проблеми в такий спосіб:

1. У текстах договорів дається розмежування податкової юрисдикції стосовно суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, визначається коло юридичних і фізичних осіб, які підпадають під дію певного договору, а також спосіб урегулювання подвійного оподаткування, який гарантує зниження податкових витрат для таких осіб.

2. З метою уникнення дискримінації платників податків рівень внутрішнього оподаткування приводиться у відповідність до рівня оподаткування іноземної держави – учасниці договору.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати