24 листопада 2017, 13:47

Цінності та філософія як ключ до HR-бренду

Світлана Сергєєва
Світлана Сергєєва «Юридичне бюро Сергєєвих» адвокат-медіатор, партнер

Розвитку свого HR-бренду ми приділяємо велику увагу. Однак ми це робили та й зараз, мабуть, робимо на інтуїтивному рівні, без прив'язки до терміну НR-бренд.

HR-бренд - це образ компанії у свідомості співробітників та потенційних працівників на ринку праці. Що ми робимо для розвитку HR-бренду Юридичного бюро Сергєєвих?

По-перше, ми з турботою ставимося до працівників та створюємо домашню атмосферу в нашому офісі. Це проявляється в усьому: від елементів декору до особливостей комунікації, що дозволяє кожному працівнику почуватися комфортно, а також підвищує ефективність та продуктивність праці. Ми не заохочуємо конкуренцію в межах офісу. Ми – згуртована команда, що діє на користь інтересів наших клієнтів! Окрім цього, ми пропонуємо нашим працівникам можливості для неординарного проведення дозвілля: майстер-класи з живопису, ігри в «мафію», співи в караоке, турніри зі стрільби, боулінгу, спільний відпочинок і свята. Усе це зближує членів команди Юридичного бюро Сергєєвих та сприяє довірі один до одного. До того ж ми забезпечуємо широке коло можливостей для професійного росту. Особливо важливою для нас є розробка та вдосконалення систем мотивації працівників.

По-друге, ми приділяємо велику увагу співпраці зі студентами-правниками Одеського регіону. Впродовж тривалого часу Юридичне бюро Сергєєвих є Генеральним партнером Одеського відділення Ліги Студентів Асоціації правників України. Спільно з Лігою ми реалізуємо проект «Майстерня молодих правників», учасники якого працюють над практичними кейсами пліч-о-пліч з нашими юристами, моделюють ситуації з розв’язання спорів, відвідують майстер-класи за участю найкращих правників міста. Найстаранніші студенти заохочуються подарунками та мають змогу пройти коучинг в Юридичному бюро Сергєєвих.

Мета нашого проекту - передача досвіду майбутнім колегам, який допоможе їм після навчання у ВНЗ бути теоретично та практично підготовленими, а також позначиться на їхній конкурентоспроможності.

Крім того, провідні адвокати нашої компанії регулярно беруть участь як експерти в різних всеукраїнських студентських заходах, школах з морського права, школах кар'єрного росту, форумах з адміністративного права, турнірах з класичних судових дебатів, цивільного права та процесу тощо. Ці проекти виховують грамотних, цілеспрямованих фахівців, які в майбутньому зможуть претендувати на працевлаштування в Юридичному бюро Сергєєвих.

Ми не намагаємося створювати образ кращого роботодавця на ринку, ми – команда зі своїми цінностями та філософією взаємоповаги, менторства та надання можливостей! Привабливість нашої компанії в очах потенційних співробітників є тим лакмусовим папірцем, який дає нам можливість усвідомити, що ми рухаємося у правильному напрямку!

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати