01 жовтня 2013, 10:33

Ми починали з великої недовіри і скептицизму з боку адвокатів

Три складові нашої місії: дотримання прав, співмірність покарання і вини та запобігання покаранню невинних осіб

Опубліковано в №40 (382)

Андрій Вишневський
Андрій Вишневський член робочої групи з питань реформування адвокатури, прокуратури та системи безоплатної правової допомоги Ради з питань судової реформи; заслужений юрист України

ПРОФІЛЬ

 

Ім’я та прізвище: Андрій Вишневський

Посада: директор Координаційного центру з надання правової допомоги

Освіта: у 2005 році закінчив з відзнакою Київський університет права при Інституті держави і права ім. В. М. Корецького НАНУ за спеціальністю «Правознавство»

Попередні посади/досвід: очолював Центр сприяння інституційному розвитку державної служби при Головному управлінні державної служби України, працював на посаді заступника начальника Головного управління державної служби України за напрямом правової роботи, міжнародного співробітництва та модернізації державної служби, адвокат

 

Що таке система безоплатної правової допомоги та як відповісти на це питання тим людям, котрі до кінця не розуміють суть кримінального процесу і його змагальність або просто лукавлять? Вони намагаються робити закиди: держава сьогодні допомагає підозрюваним, обвинуваченим, фактично вона підтримує можливих або потенційних злочинців, а як же тоді потерпілі, як же свідки – чому цим людям безоплатно не надають адвокатів?

Відповів на це та інші питання «Юридичної газети» і висловив власне бачення проблеми в цілому директор Координаційного центру з надання правової допомоги, який діє при Міністерстві юстиції України, Андрій Вишневський.

 

– Пане Андрію, у нашому попередньому інтерв’ю ми говорили про розвиток системи безоплатної правової допомоги. Як на сьогодні ця система працює?

 

– Система працює стабільно: серйозних ризиків, які загрожували б її роботі, створювали можливість зупинення чи якихось інших глобальних проблем, немає. Це не означає, що проблеми відсутні взагалі, вони є, але про більшість з них ми знаємо і маємо план для їх оперативного вирішення.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати