10 вересня 2013, 12:15

Аналізуючи минуле, підсумовуючи досягнення, відповідально та виважено плануємо майбутнє

Покарання у виді позбавлення волі жодним чином не має на меті принижувати честь і гідність осіб, які опинилися за ґратами

Опубліковано в №37 (379)

Олександр Лісіцков Голова Державної пенітенціарної служби України

Закінчення. Початок у №35-36


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Державна пенітенціарна служба України  цього року відсвяткувала 15­ту річницю з дня створення Державного департаменту України з питань виконання покарань як центрального органу виконавчої влади.  Про те, як дотримуються вимоги законодавства щодо виконання і відбування кримінальних покарань та як відбувається реалізація законних прав та інтересів засуджених і осіб, узятих під варту, розповів Голова ДПтС України Олександр Лісіцков

 

Як відбувається підготовка пенітенціарного персоналу та наукове забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України? Яка виховна робота проводиться безпосередньо з персоналом?

Робота з персоналом – один із пріоритетів в роботі керівництва Служби. На сьогодні діяльність Державної кримінально­виконавчої служби України забезпечують майже 48,5 тис. працівників. Різні категорії співробітників мають відповідну освіту.

Курсове навчання з первинної професійної підготовки та підвищення кваліфікації співробітники Служби проходять у Білоцерківському, Дніпродзержинському та Хмельницькому училищах професійної підготовки.

Підготовка фахівців для пенітенціарної системи з вищою освітою здійснюється в Національному університеті «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» та Чернігівському юридичному коледжі Державної пенітенціарної служби України.

Як я вже зазначав, завдяки безпосередній підтримці Президента України та нашого Уряду розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року у складі Національної академії внутрішніх справ України було утворено Інститут кримінально­виконавчої служби України. І тепер підготовка фахівців з вищою освітою для пенітенціарної системи здійснюється у відомчому навчальному закладі IV рівня акредитації.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати