25 березня 2015, 14:48

Зорян Шкіряк призначений в.о. голови ДСНС

Урядовий портал

Зоран Шкіряк призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови  Державної служби з надзвичайних ситуацій у зв’язку з арештом голови служби Сергія Бочковського. Про це на брифінгу в уряді повідомив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, повідомляє Урядовий портал.

Глава МВС підкреслив, що зловживання керівництвом ДСНС виявили працівники підрозділу внутрішньої безпеки МВС. Він також назвав деталі організації С. Бочковським та В. Стаєцьким злочинних схем з отримання своєї частки від закупівель пального за завищеними цінами. У процесі розслідування українська сторона планує звернутися до влади США та, зокрема, до ФБР.

Кримінальному провадженню передували численні скарги на зловживання з боку керівництва ДСНС, які надходили від  народних депутатів та активістів, зокрема – Автомайдану, підкреслив А.Аваков.

У підрозділах Держслужби з надзвичайних ситуацій в регіонах призначені комісійні перевірки. За їх результатами прийматимуться рішення про можливість подальшої роботи на посаді того чи іншого керівника, зазначив міністр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати