Популярні матеріали

07 листопада 2018, 14:53

Заяву на оформлення біометричного паспорта відтепер можна заповнити онлайн

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ України

У пілотну експлуатацію запущена нова електронна послуга, за допомогою якої громадяни можуть внести онлайн свої персональні дані для оформлення біометричних документів. Це скоротить час їх особистого візиту до підрозділів Державної міграційної служби.

Читайте також «Комітет ВРУ рекомендував прийняти законопроекти щодо спрощення розмитнення авто на єврономерах».

Про це повідомляє перс-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Електронна послуга доступна на сайті Державної міграційної служби України dmsu.gov.ua а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».

Відтак, донедавна громадяни для оформлення біометричних документів могли дистанційно записатись до електронної черги та сплатити відповідні адміністративні збори. Відтепер функціонал розширено: водночас із записом до е-черги та завчасної онлайн-оплати заявники можуть заповнити інтерактивну форму, вказавши свої персональні дані.

Після оброблення цієї інформації онлайн-сервіс згенерує форму з QR-кодом. QR-код міститиме персональні дані заявника, а сама форма – ще й вичерпний перелік документів, які слід мати під рукою під час особистого візиту до підрозділу ДМС.

На місці співробітник зчитає QR-код сканером – інформація миттєво потрапить до бази даних. Працівникові міграційної служби залишиться тільки звірити її з оригіналами документів.

Зазначається, що персональні дані, які вносить заявник, не зберігаються на серверах міграційної служби. Тож електронна послуга, говорять у МВС, окрім того, що є зручною, – ще й безпечна.

(натисніть на зображення для перегляду)

passport_press_release_web

passport_press_release_web_2

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати