17 січня 2019, 17:41

Затверджено Положення про Державну судову адміністрацію України

Прес-служба Вищої ради правосуддя

Вища рада правосуддя 17 січня 2019 року розглянула питання про затвердження Положення про Державну судову адміністрацію України.

Доповідач – член ВРП Володимир Говоруха поінформував, що 2 листопада 2018 року після доопрацювання до Вищої ради правосуддя надійшов проект Положення про Державну судову адміністрацію України.

Читайте також: «ВРП внесе подання до ГПУ про притягнення до відповідальності за невнесення відомостей до ЄРДР».

Відповідно до частини шостої статті 151 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Положення про ДСА України затверджує Вища рада правосуддя після консультацій з Радою суддів України.

З метою дотримання вимог частини шостої статті 151 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» проект зазначеного Положення надісланий до РСУ.

Рішенням від 7 грудня 2018 року № 85 Рада суддів України затвердила консультативний висновок щодо проекту Положення про Державну судову адміністрацію України. Пропозиції, викладені у консультативному висновку, частково враховані.

Вища рада правосуддя, керуючись статтею 151 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», вирішила затвердити Положення про Державну судову адміністрацію України з урахуванням техніко-юридичних правок і запропонованих змін.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати