30 липня 2018, 14:54

За результатами кваліфоцінювання 238 суддів вже звільнено або підлягають звільненню, - ВККС

Прес-служба ВККС

Станом на 30 липня 2018 р. оцінювання завершено стосовно 1385 суддів місцевих та апеляційних суддів. З них 1147 суддів (83%) успішно пройшли цю процедуру і визнані такими, що відповідають займаній посаді.

Про це повідомляє прес-служба ВККС.

Читайте також: "Нещасливий шлюб - не причина розлучення, - Верховний суд Британії".

Водночас інші 238 (17%) суддів підлягають звільненню або вже звільнені, зокрема:

  • 127 суддів (9%) не підтвердили відповідності займаній посаді - 83 судді не склали іспиту та 44 судді - не пройшли співбесіди з членами Комісії;
  • 111 суддів (8%) звільнено, з-поміж іншого, за власним бажанням або їх повноваження під час оцінювання було припинено.

Суддів, стосовно яких розпочато оцінювання, але немає остаточних результатів з причин оголошення перерви або зупинення кваліфікаційного оцінювання, - 292.

"Із числа суддів, що за його результатами підлягають звільненню, наразі половина не склала оцінювання, а половина йде у відставку сама - таким чином, судова влада проходить процедуру очищення та самоочищення. Ми розуміємо, що у судах через це наявний кадровий голод, тому якомога швидко проводимо рекомендації на призначення та переведення суддів. Наразі 252 судді-"п’ятирічки" вже отримали рекомендації на призначення. Переведення цього тижня до 40 апеляційних судів чекають судді апеляційних інстанцій, які успішно пройшли оцінювання", - розповів член Комісії Михайло Макарчук.

0
0

Останні коментарі

Просто смішно! яке самоочищення судової влади якщо за кожне місце приходиться платити огромну суму - тобто стати суддєю це тільки для богатих та для тих хто має звязки ... ничого не змінилося - європи не стало в україні , нажаль хабарницька влада все псує

Додати коментар

Відмінити Опублікувати