03 липня 2015, 9:30

З ДПС за півроку звільнили 24 корупціонери

Укрінформ

У Державній прикордонній службі до адміністративної відповідальності притягнуто понад 1700 осіб, звільнено 24 особи завдяки роботі щодо протидії корупції.

Такі дані оприлюднив у четвер на брифінгу в Укрінформі помічник голови Державної прикордонної служби України - прес-секретар Олег Слободян, повідомляє Укрінформ.

"На виконання вимог Президента України у Держприкордонслужбі триває робота щодо протидії корупції серед персоналу відомства. Так, впровж першого півріччя співробітники підрозділів внутрішньої безпеки провели 1637 перевірок, за результатами яких притягнуто до адміністративної відповідальності понад 1700 осіб, звільнено 24 особи, у багатьох випадках виявлені порушення містили ознаки корупційних проявів", - зазначив Слободян.

У цьому контексті він повідомив, що у середу у місті Виноградово Закарпатської області співробітники відділу по боротьбі зі злочинністю МВС України спільно з офіцерами внутрішньої безпеки Держприкордонслужби та СБУ затримали заступника начальника одного з відділів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону. Його підозрюють в отримані неправомірної вигоди у сумі 1 тис. доларів США за сприяння у незаконному переміщені тютюнових виробів через державний кордон.

Нагадаємо, що у разі вимагання хабаря Держприкордослужба радить телефонувати на гарячу лінію «Довіра» за номером (044) 527-63-63.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати