11 липня 2018, 14:02

З 16 липня розпочнуться співбесіди на посади в територіальних управліннях ДБР

Державне бюро розслідувань

Перший етап конкурсу на 455 посад в семи територіальних управліннях ДБР - завершився.

Конкурсна комісія №2 Державного бюро розслідувань розпочинає співбесіди з кандидатами, які успішно пройшли тестування на знання законодавства та виконали практичні завдання.

До наступного етапу конкурсу на зайняття посад в територіальних управліннях ДБР комісією №2 допущено 1625 осіб.

Це кандидати на посади перших заступників та заступників Директора, керівників слідчих та оперативних підрозділів, а також слідчих, юристів, бухгалтерів, діловодів, кадровиків та інших працівників територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Для проходження співбесід кандидатів запрошують прибути відповідно до графіку за адресою: м.Київ, вулиця Симона Петлюри, 15.

Співбесіда передбачає вільне обговорення уявних ситуацій відповідно до напряму діяльності структурного підрозділу, пов’язаних з потенційним виконанням посадових обов’язків кандидатом. Комісія може ставити запитання кандидату для з’ясування його професійного досвіду, знань, морально-ділових, професійних якостей та з інших питань.

Протоколи засідання конкурсної комісії №2 та графіки проведення співбесід публікуються на сайті Державного бюро розслідувань за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати