20 березня 2015, 16:12

Юристи Pragnum розказали про теорію та практику податкового компромісу

Pragnum

18 березня 2015 відбувся практикум «Податковий компроміс 2015: практика, механізм, ризики», організований юридичною фірмою Pragnum за підтримки Київської торгово-промислової палати. Доповідачами виступили керуючий партнер Віталій Бобриньов, а також партнери Дмитро Жуков і Наталія Харчук.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Протягом двох з половиною годин експерти Pragnum розкрили нюанси і поділилися практичними порадами проходження процедури податкового компромісу, допомагаючи учасникам прийняти важливе для їхніх компаній рішення: скористатися можливістю амністії податків або все ж вибрати інші альтернативи як суд або банкрутство.

Майже за місяць до закінчення строку подання заяви на податковий компроміс представників бізнесу в першу чергу цікавили явні і приховані ризики, які можуть з'явитися в результаті проходження процедури компромісу, запропонованого нашою державою у 2015 році. Особливий інтерес викликали фінансові ризики, пов'язані з компромісом, зокрема з можливістю донарахувань податковими органами за результатами «компромісних» перевірок, а також ризики для контрагентів підприємств, які подали заяву на компроміс.

«Тема виявилася дуже актуально для представників бізнесу. Час, відведений на обговорення, майже в 2 рази перевищував час доповіді з кожного питання. В першу чергу учасників цікавили явні і приховані ризики, які можуть з'явитися в результаті проходження процедури компромісу, запропонованого нашою державою у 2015 році. Особливий інтерес викликали фінансові ризики, пов'язані з компромісом, зокрема з можливістю донарахувань податковими органами за результатами «компромісних» перевірок, а також ризики для контрагентів підприємств, які подали заяву на компроміс»,- коментує Дмитро Жуков, партнер ЮФ Pragnum.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати