15 квітня 2019, 17:25

Юристи Linklaters зможуть працювати з дому без пояснення причин

The Law Society Gazette

Фірма, яка входить до так званого «Magic circle», надала можливість кожному працівнику, незалежно від тривалості його роботи в компанії, працювати за гнучким графіком. Крім цього, юристи не повинні пояснювати, чому гнучкий графік їм необхідний.

Фірма заявила, що нововведення виходить за рамки законодавчих вимог. Відповідно до них, юрист має право подати запит на отримання дозволу на гнучкий графік, якщо пропрацював у компанії більше 26 тижнів. Метою Linklaters є усунення будь-яких стереотипів або проблем, пов’язаних із роботою за гнучким графіком.

Нік Портер, партнер Linklaters, заявив: «Ми вважаємо, що гнучкий графік має бути доступний всім, тому право на нього не має бути обмежене. Не існує жодної моделі, яка підійшла б усім, тому кожен наш юрист знаходить свій варіант графіку. Ми знаємо, що допомога людям у досягненні їхніх життєвих і робочих цілей робить їх щасливішими, здоровішими та більш мотивованими».

Фірма запропонувала працівникам гнучкi методи роботи (agile working) з 2015 р., а в 2017 р. впровадила пілотну схему, яка дозволяє скоротити заробітну плату для того, щоб працювати у скорочені години.

За інформацією The Law Society Gazette.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати