10 січня 2019, 16:47

Юристи KPMG Law Ukraine успішно захистили інтереси одного з найбільших видавництв України в податковому спорі

KPMG Law Ukraine

Команда KPMG Law Ukraine успішно представила інтереси дочірньої компанії одного з найбільших німецьких медіаконцернів у спорі з податковими органами щодо коректності відображення показників реєстраційної суми на рахунку в СЕА ПДВ.

На стадії апеляційного розгляду справи юристи KPMG Law Ukraine змогли довести, що Компанія правомірно віднесла суму від’ємного значення ПДВ на збільшення реєстраційної суми на власному рахунку в СЕА ПДВ. У процесі судового розгляду вдалося обґрунтувати, що відмова податкового органу у врахуванні показників уточнюючого розрахунку до декларації з ПДВ є неправомірною та суперечить нормам податкового законодавства. Як наслідок, апеляційний суд зобов’язав Державну фіскальну службу України збільшити реєстраційну суму на рахунку Компанії в СЕА ПДВ, що дозволило захистити майнові права Компанії.

Проект було реалізовано під керівництвом Костянтина Карпушина, партнера, керівника групи трансфертного ціноутворення та вирішення податкових спорів, Ларисою Антощук, адвокатом, керівником практики з вирішення податкових спорів. Також над проектом працювали юристи KPMG Law Ukraine Ірина Хиляк, Яна Базя та Владислав Кепко.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати