Популярні матеріали

20 березня 2017, 15:46

Юристи Jurimex захистили інтереси ОХМАТДИТ в суді по поверненню обладнання на суму близько 32 млн грн

Jurimex

Юристи Jurimex 13 березня 2017 року виграли справу в Господарському суді м. Києва, який зобов'язав ТОВ «УКРПРОФМЕД» повернути обладнання вартістю 31,8 млн грн, призначене для установки в новому корпусі дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

Причиною подачі позову послужили відмови з боку «УКРПРОФМЕД» повернути закуплене обладнання, що стало підставою для сумнівів про його наявність. Підтвердження відсутності даного обладнання стане доказом нанесення збитків державі на суму близько 32 млн грн. За даним фактом порушено кримінальне провадження.

Також в результаті ревізії, проведеної Державною аудиторською службою України, встановлено факт нецільового використання 78 млн грн, отриманих у грудні 2015 р. компанією «УКРПРОФМЕД», яка була генпідрядником у 2011 – 2013 рр. Дані кошти були перераховані компанії з порушенням бюджетного законодавства.

У січні цього року, за підтримки Jurimex, 59,8 млн грн з вищевказаної суми було повернуто до держбюджету.

Jurimex вже 8 років надає юридичну підтримку Опікунській раді НДСЛ «ОХМАТДИТ» на умовах Pro Bono, за що у 2016 році, згідно з результатам Національного конкурсу кейсів з КСВ, була визнана «Бізнесом, який змінює країну.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати