02 листопада 2018, 17:01

Юристи Interlegal заарештували судно та повернули борг за судноремонтні роботи

Interlegal

До Interlegal звернувся Клієнт – судно ремонтне підприємство із запитом про стягнення боргу за ремонт судна. У Клієнта з Боржником тяглась довга історія повернення боргу.

Так, експертами Interlegal в рамках морської вимоги судно спочатку було заарештовано в липні. Однак, знаючи про майбутній арешт в порту України, судно не увійшло в територіальні води України.

Через три місяці Боржник знову прийняв спробу здійснити за вантаження в портах України. У той самий час, маючи заборгованість за ремонт судна, боржник вказав інший від реального український порт призначення з метою уникнути арешту судна. У свою чергу, експерти Interlegal, маючи за плечима досвід арешту суден та знання всіх нюансів, своєчасно виявили реальний порт призначення судна.

У найкоротші терміни в суд було подано відповідну заяву про арешт Судна в забезпечення морської вимоги з наданням всіх необхідних доказів. Суд погодився з доводами експертів Interlegal та задовольнив заяву про арешт. Відразу після накладення арешту між Боржником та Клієнтом було досягнуто домовленість про погашення заборгованості, та судно було відпущено через день після накладення арешту, уникнувши простою в порту.

Таким чином, Interlegal в черговий раз довів ефективність арешту судна як механізму повернення боргу.

Проект супроводжували молодший юрист Ігор Дерус та адвокат Віталій Толстік.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати