13 березня 2018, 14:16

ЮФ “АНК” захистила інтереси судновласника у Верховному Суді

ЮФ “АНК”

Юристи ЮФ “АНК” захистили інтереси судновласника т/х “MALBURG” (IMO 9035539) у Верховному Суді, який розглядав питання правомірності арешту судна в морському порту Чорноморськ. У серпні 2017 року компанія “ALPACO PROJECT S.A.” звернулася до суду із заявою про арешт т/х “MALBURG” для забезпечення морської вимоги, яка випливає із контракту на ремонт.

Суд першої інстанції задовольнив заяву та заборонив вихід судна із порту. Не погодившись із ухвалою суду про арешт, адвокати АНК оскаржили її до суду апеляційної інстанції, який став на сторону судновласника та скасував арешт як такий, що накладений судом помилково, за відсутності чинної морської вимоги.

Постанова суду апеляційної інстанції була оскаржена заявником – ALPACO PROJECT S.A. – до Верховного Суду. За результатами розгляду касаційної скарги Верховний Суд дійшов висновку про безпідставність доводів касаційної скарги та залишив в силі Постанову Одеського апеляційного господарського суду по справі №916/1854/17 від 11.09.2017 року. Верховний Суд відзначив у своїй Постанові, що погоджується із висновком апеляційного суду про відсутність морської вимоги у заявника на момент звернення із заявою до суду.

"Цікаво, що справи про арешт суден нечасто потрапляють до Верховного Суду, тому ця справа, безумовно, представляє неабиякий інтерес для морських юристів", - переконані в юридичній фірмі “АНК”.

Команду ЮФ “АНК” у цій справі представляли керівник практики морського права ЮФ “АНК”, адвокат Артем Волков та адвокат Сергій Неділько.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати