15 липня 2019, 16:16

Як «відзначитися» на роботі в перший день: секрети Блера Адамса

Legal Cheek

Новоспечений партнер компанії Winckworth Sherwood опинився у не дуже зручному становищі у перший робочий день. Він просто розіслав на 600 електронних адрес лист зі своїми новими контактними даними, але забув розіслати їх прихованими копіями.

Блер Адамс, який цього місяця приєднався до Winckworth Sherwood в якості партнера після двох років роботи у фірмі Wedlake Bell, розіслав електронний лист, що містив його нові контактні дані на приблизно 600 адрес.Насправді тут не було б нічого екстраординарного, якби він випадково не вставив усі адреси в поле «кому» замість «прихована копія». І вийшло так, що всі адресати мали змогу побачити список адрес всіх тих, хто отримав листа.

Це викликало декілька скарг і не дуже сподобалося колишньому роботодавцеві Адамса - особливо після того, як у компанії виявили, що той завантажив список контактів зі свого облікового запису в Outlook у Wedlake Bell.

Обидві фірми повідомили про інцидент Офісу комісара з питань інформації (ICO), предметом регулювання якого є конфіденційність даних. Представник ICO повідомив ресурсу Legal Cheek, що вони знають про інцидент та нададуть йому оцінку найближчим часом.

Представник Winckworth Sherwood зазначив: «Новий партнер компанії випадково поширив електронні адреси, використавши поле «кому» замість поля «прихована копія» при надсиланні своїх нових контактних даних. Це окремий інцидент, і адреси були єдиними конфіденційними даними, які зазнали поширення. Після ознайомлення з цією проблемою ми оперативно видалили дані з усіх пристроїв і систем. Ми самостійно повідомили про це відповідним органам».

Тим часом в Wedlake Bell заявили, що в компанії не знали, що Адамс брав будь-які контакти клієнтів зі свого акаунта в Outlook, перш ніж покинути фірму, крім тих, де клієнти надали згоду, і що «це питання вирішується належним чином».

Сам пан Адамс не відповів на запит Legal Cheek про коментар.

За інформацією Legal Cheek.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати