Популярні матеріали

12 жовтня 2018, 16:26

ВС залишає без змін виправдувальний вирок щодо клієнта EQUITY

EQUITY

11 жовтня 2018 р. Колегія суддів першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду залишила без змін вирок Деснянського районного суду міста Києва від 08.09.2016 р. та ухвалу Апеляційного суду міста Києва від 01.11.2017 р. щодо визнання невинуватим клієнта EQUITY за ч. 2 ст. 368 КК України.

Так, Головне управління Служби безпеки України у м. Києвi та Київській області та Прокуратура м. Києва висловлювали версію, за якою Клієнт компанії, як службова особа, одержав неправомірну вигоду за ймовірне ухилення від вчинення ним певних службових дій двічі.

Завдяки ґрунтовній позиції партнерів EQUITY - адвокатів Олександра ЛисакаТараса Пошиванюка і В’ячеслава Краглевича - та їх активній участі під час усіх стадій розгляду справи, вироком Деснянського суду було встановлено, що відповідні дії заявника у справі носили провокаційний характер, а докази, що наведені у справі, були отримані лише внаслідок провокації.

Як наслідок, саме ці умови і спричинили визнання Клієнта EQUITY невинуватим та його виправдання за недоведеністю вчинення злочину.

Вирок Деснянського суду успішно вистояв апеляційний розгляд та касаційний перегляд та залишається незмінним і досі. Касаційну скаргу прокурора Колегія суддів першої судової палати Касаційного кримінального суду Верховного Суду залишила без задоволення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати