16 травня 2019, 18:43

ВРУ прийняла закон про зміни до Податкового кодексу про електронні довірчі послуги

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про електронні довірчі послуги".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Читайте також: "ВРУ призначила дату інавгурації на 20 травня".

Так, Законом внесено зміни до Податкового кодексу України, відповідно до яких врегульовано питання надання кваліфікованих довірчих послуг у сфері справляння податків та визначено відповідні повноваження контролюючих органів у цій сфері.

Як зазначається, Законом введено такі поняття, як "кваліфікована електронна довірча послуга", "кваліфікований надавач електронних послуг", "кваліфікаційний електронний підпис чи печатка", "кваліфікована електронна позначка часу", "кваліфікований сертифікат відкритих ключів".

Також Законом відтерміновано набуття чинності пунктів 7 і 8 розділу І та підпункту 1 п. 2 розділу II Прикінцевих положень Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України" №2612, які набирають чинності через 270 днів з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

Нагадаємо, у ВРУ прийняли закон про удосконалення діяльності ДБР.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати