06 лютого 2018, 16:42

ВРУ прийняла закон про ТОВ

ВРУ

Прийнято Закон "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю".

Читайте також: "Корпоративний договір: чи потрібен профільний закон?".

Так, закон визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю, порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки їх учасників.

Правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю у сферах страхової та інвестиційної діяльності, в галузі виробництва сільськогосподарської продукції, а також в інших сферах діяльності, порядок їх створення, діяльності та припинення регулюються цим законом з урахуванням особливостей, передбачених спеціальними законами.

Управління товариствами з обмеженою відповідальністю та товариствами з додатковою відповідальністю, у статутних капіталах яких є частка держави або органів місцевого самоврядування, регулюється цим законом з урахуванням особливостей, передбачених спеціальними законами.

Читайте також: "Закон про ТОВ: нове життя для бізнесу?".

Згідно із законом, "учасники товариства, які не повністю внесли вклади, несуть солідарну відповідальність за його зобов'язаннями у межах вартості невнесеної частини вкладу кожного з учасників".

Також закон встановлює права і обов'язки учасників товариства, корпоративний договір, безвідкличну довіреність з корпоративних прав, умови створення товариства, визначає статут товариства, переважне право учасника товариства, особливості звернення стягнення на частку учасника товариства тощо.

Нагадаємо, законопроект про ТОВ відправили у травні минулого року на повторне друге читання.

0
0

Останні коментарі

https://www.ukrlegist.com/privatne-pidpriyemstvo-4i-tov

Додати коментар

Відмінити Опублікувати